Make your own free website on Tripod.com
TV-ottelut OtteluohjelmaKokoonpanotLohkojako Kisauutisia Stadionit
EM-karsinta Edelliset EM-kisat Keskustelu Palaute


 EM-KISOJEN TV-LÄHETYKSET

Alkusarja
Lauantai 10.6.
Klo 21.45, Bryssel
Belgia - Ruotsi, TV 1 klo 21.15

Sunnuntai 11.6.
Klo 15.30, Arnhem
Turkki - Italia, TV 2 klo 15.15
Klo 19.00, Brügge
Ranska - Tanska, TV 2, klo 18.45
Klo 21.45, Amsterdam
Hollanti - Tshekki, TV 1 klo 21.30
 
Maanantai 12.6.
Klo 19.00, Liege
Saksa - Romania, TV 2 klo 18.45
Klo 21.45, Eindhoven
Portugali - Englanti, TV 1 klo 21.20
 
Tiistai 13.6.
Klo 19.00, Rotterdam
Espanja - Norja, TV 2 klo 18.45
Klo 21.45, Charleroi
Jugoslavia - Slovenia, TV 1 klo 22.25
 
Keskiviikko 14.6.
Klo 21.45, Bryssel
Italia - Belgia, TV 1 klo 21.30
 
Torstai 15.6.
Klo 21.45, Eindhoven
Ruotsi - Turkki, TV 2 klo 21.30
 
Perjantai 16.6.
Klo 19.00, Brügge
Tshekki - Ranska, TV 2 klo 19.00
Klo 21.45, Rotterdam
Tanska - Hollanti, TV 1 klo 21.30
 
Lauantai 17.6.
Klo 19.00, Arnhem
Romania - Portugali, TV 2 klo 18.45
Klo 21.45, Charleroi
Englanti - Saksa, TV 1 klo 21.15
 
Sunnuntai 18.6.
Klo 19.00, Amsterdam
Slovenia - Espanja, TV 2 klo 18.45
Klo 21.45, Liege
Norja - Jugoslavia, TV 1 klo 21.15
 
Maanantai 19.6.
Klo 21.45, Bryssel
Turkki - Belgia, TV 1 klo 21.20
Klo 21.45, Eindhoven
Italia - Ruotsi, TV 1 klo 21.20
 
Tiistai 20.6.
Klo 21.45, Charleroi
Englanti - Romania, TV 1 klo 21.30
Klo 21.45, Rotterdam
Portugali - Saksa, TV 1 klo 21.30
 
Keskiviikko 21.6.
Klo 19.00, Brügge
Jugoslavia - Espanja, TV 2 klo 18.45
Klo 19.00, Arnhem
Slovenia - Norja, Kooste
Klo 21.45, Liege
Tanska - Tshekki, TV 1 klo 21.30
Klo 21.45, Amsterdam
Ranska - Hollanti, TV 1 klo 21.30
 
Puolivälierät
Lauantai 24.6.
Klo 19.00, Amsterdam
A1 - B2, TV 2 klo 18.45
Klo 21.45, Bryssel
A2 - B1, TV 1 klo 21.25
 
Sunnuntai 25.6.
Klo 19.00, Rotterdam
D1 - C2, TV 2 klo 18.45
Klo 21.45, Brügge
C1 - D2, TV 1 klo 21.20
 
Välierät
Keskiviikko 28.6.
Klo 21.45, Bryssel
C1/D2 - A1/B2, TV 1 klo 21.30

Torstai 29.6.
Klo 19.00, Amsterdam
A2/B1 - D1/C2, TV 2 klo 18.35
 
Loppuottelu 
Sunnuntai 2.7.
Klo 21.00, Rotterdam
Loppuottelu, TV 2 klo 20.45